Historia głupoty w Polsce tom I i II

Są to dzieje głupoty od demonów przeszłości, bitwy pod Grunwaldem, liberum veto, przez wszystkie powstania, wsteczną i kołtuńską rolę Kościoła jako piątej kolumny Watykanu, aż do komiczno-groźnego starego kryptogeja, który rządzi krajem, poprzez działania jego niedouczonych, tępych sługusów – zamordystów sterujących ślepymi i głuchymi parafialnymi tumanami. I śmieszno i straszno!

W książce znajdziemy także prawdziwe biografie „bohaterów” naszych czasów, historie związane z kościelnymi pedofilami, wyczyny biznesmena o. Rydzyka, criminal tango Romana K., niezakłamane kulisy powstania Tygodnika Faktycznie, niefałszowane ekscesy takich tuzów jak: Antoni Macierewicz i jego misiewicze, Krystyna Pawłowicz, Beata Szydło, Andrzej Duda i wielu innych oraz wybryki hierarchów Kościoła średniowiecznych szamanów XXI wieku.

Ostrzeżenie: ta książka to złodziej czasu! Nie oderwiecie się od niej do ostatniego zdania! Noc nieprzespana gwarantowana! Jak napisano: „Historia Głupoty w Polsce powinna być obowiązkową lekturą w szkołach, powinna znaleźć się w każdej domowej bibliotece”. Dodam: w bibliotece każdego MYŚLĄCEGO człowieka, bowiem jest to książka nie dla idiotów!


premiera: 2017
język: polski
ilość stron: 290


Kim jest Andrzej Rodan?

Oficjalny profil na Facebook’u

Bookmark the permalink.