Świat według fejsbuka czyli mokre pyski atakują Andrzej Rodan
Date Finished: 2011 r.

Świat według fejsbuka czyli Mokre Pyski atakują

Świat według fejsbuka czyli Mokre Pyski atakują to powieść jako doświadczenie autora z popularnym portalem społecznościowym Facebook, gdzie znajomi i wielbiciele autora zamieszczają swoje komentarze jako odpowiedzi na liczne posty i „kazania” autora. To kronika portalu społecznościowego, tak pięknie spisana i przedstawiona przez autora w jego książce. Zbiór komentarzy znajomych pisarza, jego fanów, wielbicieli, przyjaciół i tych, którzy świetnie się bawią na blogu i facebooku, gdzie Andrzej Rodan ma kilka tysięcy fanów i przez nich nazywany jest nawet pieszczotliwie „Guru z Facebooka”.

„Książka jest rewelacyjna!!! Uśmiałam się do łez, czytając opis Mokrych Pysków i jej jakże charakterystycznych mieszkańców. I gdyby tak się przyjrzeć dokładnie, to jest to w jakimś sensie parodia polskiej wsi, małych miasteczek i jej mieszkańców, gdzie każdy wszystko o wszystkim wie, ale wszyscy udają, że jest ok.”

„Dokument? Satyra? Groteska? Rzeczywistość? Nie. Po prostu „świat według fejsbuka”… Andrzej Rodan opisuje swoje przygody z administracją popularnego portalu społecznościowego i po raz pierwszy w formie zwartej prezentuje ludzi ze wsi Mokre Pyski. Całość okraszona humorem, ironią, a także wieloma cennymi obserwacjami. Kogo obserwuje Andrzej Rodan? Nas…” (M.S. lubimyczytac.pl)

Więcej o autorze znajdziesz tutaj

Oficjalny profil na Facebook’u

Bookmark the permalink.